Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Wyszków - Lista ofert

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Wyszków,mazowieckie

569 000 zł48,30 m² 11 780,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament w Wyszkowie Na blisko 50 m2 składa się: - przestronny jasny salon z aneksem kuchennym - 1 pokój dziecięcy - 1 pokój/sypialnia - 1 łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w Wyszkowie Na 64 m2 składa się: - nowoczesna kuchnia - przestronny jasny salon - 1 pokój - 1 pokój/sypialnia - 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Wyszkowa Dwupoziomowy układ i przestronność mieszkania nadają mu wyjątkowy charakter. Na 76 m2 składa się: pierwszy poziom - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Wyszków,mazowieckie

450 000 zł47,18 m² 9 537,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie,stan dobry. Mieszkanie położone przy ul Okrzei 81 w bloku na 4 piętrze. Blisko pks,pkp.Apteka,sklepy,przychodnia,szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

879 000 zł70 m² 12 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2021 roku przy ul. Pułtuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Wyszków

Wyszków,mazowieckie

529 000 zł64 m² 8 265,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Wyszkowa. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (63,5 m2) składające się z salonu, 2 pokojów, kuchni, łazienki i wc. Za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

880 000 zł73,68 m² 11 943,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Centrum Wyszkowa, ul. 11 Listopada 47 Opis mieszkania: 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dwoma łazienkami, jedna z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyszków,mazowieckie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w spokojnej części Wyszkowa. To dobra propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Wyszkowie/ Polonez Piętro- trzecie Liczba pomieszczeń- sypialnia, salon, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc , przedpokój Miejsce parkingowe pod blokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Wyszków,mazowieckie

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. 3 maja w Wyszkowie. Lokal jest dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44,66 m² 8 710,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 3 piętrze, budynku z lat 70-tych, przy ul. Sowińskiego 33b. To propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyszków,mazowieckie

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w ścisłym centum Wyszkowa przy ul. Sowińskiego. Jest to idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wyszków,mazowieckie

350 000 zł37,85 m² 9 247,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opis mieszkania: 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc o łącznej powierzchni 37,85 m2, w dużej części umeblowane. Kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Wyszków

Wyszków,mazowieckie

849 000 zł134,04 m² 6 333,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe w cichej i spokojnej dzielnicy Wyszkowa. Alternatywa dla tych, którzy myślą o zakupie domu. Na pierwszej kondygnacji (63 m2) są: salon, sypialnia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Wyszków,mazowieckie

899 000 zł87,36 m² 10 290,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,36 m , położone w Wyszkowie na osiedlu Zielove, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 60m2 Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Klimatyzacja! Mieszkanie narożne, duży narożny balkon W łazience pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Wyszków

Wyszków,mazowieckie

529 000 zł64 m² 8 265,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Wyszków

Wyszków,mazowieckie

519 000 zł80,80 m² 6 423,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na osiedlu Polonez w Wyszkowie. Położone jest na parterze w bloku z połowy lat 80-tych. Od tego czasu nie było remontowane, co otwiera możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyszków,mazowieckie

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego blisko centrum Wyszkowa, na ulicy Świętojańskiej. Ta lokalizacja charakteryzuje się doskonałą komunikacją oraz bliskością do.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,16 m² 9 655 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - Wyszków, al. Ken | Inwestycja Zielove Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,16 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,60 m² 8 169,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Uwaga: zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wizualizację mieszkania. Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Wyszkowie przy ulicy Geodetów. Dostępne od ręki. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Wyszków,mazowieckie

330 000 zł35,50 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Marzysz o mieszkaniu po świeżym remoncie, w dobrej lokalizacji i gotowym do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów? Ta oferta w Wyszkowie może być właśnie dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu lokal o powierzchni użytkowej 42 m2 w chwili obecnej składa się z 2 pomieszczeń oraz łazienki. Lokal można dostosować wedle własnych potrzeb pod prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł70,44 m² 9 795,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Osiedle Komforty Opis mieszkania: 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc i oddzielną toaletą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Wyszków,mazowieckie

729 000 zł95 m² 7 706,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94,59 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ulicy Kościuszki w Wyszkowie, w centralnej części miasta. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Wyszków,mazowieckie

459 000 zł48 m² 9 531 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa Wyszków

Wyszków,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 262,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka na sprzedaż, blisko centrum Wyszkowa. Dobry zakup pod dochodowy wynajem lub zamieszkanie dla singla czy pary. Mieszkanie wymaga remontu co daje możliwość własnej aranżacji, np. połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wyszków,mazowieckie

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w ścisłym centum Wyszkowa - przy ul. Sowińskiego. Jest to idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Wyszków,mazowieckie

729 000 zł95 m² 7 706,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wyszków,mazowieckie

569 000 zł63 m² 9 031,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułtuska

Wyszków,mazowieckie

690 000 zł73 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Wyszków,mazowieckie

469 000 zł48 m² 9 738,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wyszków,mazowieckie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w centrum Wyszkowa, skrzyżowanie ulicy Prostej oraz ul. Gen. Józefa Sowińskiego Do sprzedaży: dwustronne, mieszkanie trzema pokojami w tym jeden przechodni, oddzielną widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wyszków

Wyszków,mazowieckie

479 000 zł53 m² 9 054,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wyszkowa ul. 11 Listopada 5/25, 52,90 m Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52,90 m, zlokalizowane w sercu Wyszkowa, przy ul. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyszków,mazowieckie

374 000 zł46 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Podjeżdżasz pod blok parking tylko dla mieszkańców, za szlabanem. Wchodzisz na parter bez dźwigania siatek. Balkon? Jest z podjazdem dla wózka i dodatkowym zabezpieczeniem od zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wyszków,mazowieckie

203 000 zł27 m² 7 408,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w centrum Wyszkowa, ul. Prosta blok nr 16. Mieszkanie o powierzchni 27,40 m znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica, przed klatką znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wyszków,mazowieckie

420 000 zł58 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Wyszkowa, ul. Gen. Józefa Sowińskiego Do sprzedaży: dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z ekspozycją okien od północy (kuchnia i sypialnia) od południa (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyszków,mazowieckie

323 000 zł36 m² 8 898,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego, nowocześnie wykończonego mieszkania w centrum Wyszkowa, do którego po prostu wnosisz swoje rzeczy i mieszkasz? Spójrz na to 2-pokojowe mieszkanie przy ul. 1 maja 9 świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Wyszków,mazowieckie

276 000 zł36 m² 7 645 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżeli poszukujesz cichego mieszkania w dobrej lokalizacji, bądź inwestycji kapitału ta propozycja jest dla ciebie! Opis mieszkania: do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w Wyszkowie przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wyszków,mazowieckie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułtuska

Wyszków,mazowieckie

540 000 zł56 m² 9 693,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wykończone | 3 pokojowe mieszkanie | W nowym budownictwie Opis mieszkania: 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc o łącznej powierzchni 55,71 m2, prawie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij