Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wyszków

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Wyszków,mazowieckie

1 249 000 zł185 m² 6 751,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Wyszkowie przy ul. Białostockiej, usytuowany na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1200 m . To bardzo dobra propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Wyszków,mazowieckie

999 000 zł323 m² 3 092,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:898 m²

Unikalny klimat i prestiżowa lokalizacja. Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Rybieńka Leśnego najbardziej urokliwej, willowej dzielnicy Wyszkowa. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Wyszków,mazowieckie

569 000 zł48,30 m² 11 780,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament w Wyszkowie Na blisko 50 m2 składa się: - przestronny jasny salon z aneksem kuchennym - 1 pokój dziecięcy - 1 pokój/sypialnia - 1 łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w Wyszkowie Na 64 m2 składa się: - nowoczesna kuchnia - przestronny jasny salon - 1 pokój - 1 pokój/sypialnia - 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

640 000 zł76 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Wyszkowa Dwupoziomowy układ i przestronność mieszkania nadają mu wyjątkowy charakter. Na 76 m2 składa się: pierwszy poziom - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Wyszków,mazowieckie

450 000 zł47,18 m² 9 537,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie,stan dobry. Mieszkanie położone przy ul Okrzei 81 w bloku na 4 piętrze. Blisko pks,pkp.Apteka,sklepy,przychodnia,szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł70 m² 12 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2021 roku przy ul. Pułtuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,60 m² 8 169,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Uwaga: zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wizualizację mieszkania. Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Wyszkowie przy ulicy Geodetów. Dostępne od ręki. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

443 000 zł36,95 m² 11 989,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 36.95 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku położonym w Wyszkowie przy ul. Telimeny 9. Mieszkanie idealne dla celów.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,16 m² 9 655 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - Wyszków, al. Ken | Inwestycja Zielove Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,16 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wyszków

Wyszków,mazowieckie

20 zł/m²410 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 410m2 zlokalizowany w budynku handlowym z 2013r w centralnej części Rząśnika Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nad Lewiatanem Duża winda.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Wyszków,mazowieckie

899 000 zł87,36 m² 10 290,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,36 m , położone w Wyszkowie na osiedlu Zielove, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 831 m² 464,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Freedom oferuje do sprzedaży bardzo ładną i dużą działkę budowlaną blisko Centrum Wyszkowa koło Warszawy. Powierzchnia tej działki wynosi 1831 m2. Działka ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Wyszków,mazowieckie

134 000 zł1 031 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z mpzp - doskonała inwestycja Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp), położona w miejscowości Leszczydół-Nowiny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Wyszków,mazowieckie

330 000 zł35,50 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Marzysz o mieszkaniu po świeżym remoncie, w dobrej lokalizacji i gotowym do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów? Ta oferta w Wyszkowie może być właśnie dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wyszków

Wyszków,mazowieckie

67 zł/m²100 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia jeden poziom o powierzchni 100m2 w budynku biurowym w Wyszkowie Możliwość wynajęcia terenu koło budynku. Lokal świeżo wykończony, wszystko nowe Rekuperacja Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 713 m² 1 105,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka pod działalność gospodarczą. Działka nr 6454 o powierzchni 2713 m2 znajdującej się w Wyszkowie (07-200) przy ulicy Towarowej. O atrakcyjności tej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem, ul. Powstańców

Wyszków,mazowieckie

1 275 000 zł215 m² 5 930,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Polecamy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną na granicy prestiżowej dzielnicy Wyszkowa - Rybienko Leśnego i Drogoszewa, w otoczeniu lasów i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²600 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budunek restauracji zlokalizowanej w Wyszowie przy ulicy Centralnej Dostępne od lipca 2026 Restauracja w pełni wyposażona. Na restauracje składa się sala restauracyjna, sala.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 60m2 Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Klimatyzacja! Mieszkanie narożne, duży narożny balkon W łazience pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyszków,mazowieckie

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego blisko centrum Wyszkowa, na ulicy Świętojańskiej. Ta lokalizacja charakteryzuje się doskonałą komunikacją oraz bliskością do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

700 000 zł179 m² 3 910,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Dom pod Agawami 2 blisko pkp i szkoły stan deweloperski Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej realizowana według projektu Dom pod Agawami 2 pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 256 m² 144,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w malowniczej okolicy Wyszkowa w Rybienku Leśnym blisko rzeki i terenów zielonych, które posiadają swój własny mikroklimat. Przyszli właściciele mają tu szansę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

1 380 000 zł123,44 m² 11 179,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Energooszczędny, samowystarczalny energetycznie dom przy lesie w spokojnej okolicy, puszcza Biała Ochudno 1 C, gm. Rząśnik, 5km od Wyszkowa Rok budowy 2022r. powierzchnia 123m2 na działce 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wyszków

Wyszków,mazowieckie

71 460 zł2 041,70 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala wysokiego składowanie w Wyszkowie o powierzchni około 2000 m2. Magazyn zlokalizowany w części przemysłowej miasta, na terenie ogrodzonym i strzeżonym. Do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Chopina

Wyszków,mazowieckie

100 000 zł22,79 m² 4 387,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż 22,71 m z doprowadzonym prądem - centrum Wyszkowa | pełna własność Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 22,71 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Wyszkowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Wyszków

Wyszków,mazowieckie

899 000 zł155,92 m² 5 765,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Ciekawa oferta domu. Wszystkie media. Budynek piętrowy podpiwniczony, konstrukcji murowanej z dachem dwuspadowym, krytym blachą. Forma prosta, gabarytowo i estetycznie tworzy z pobliską.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu lokal o powierzchni użytkowej 42 m2 w chwili obecnej składa się z 2 pomieszczeń oraz łazienki. Lokal można dostosować wedle własnych potrzeb pod prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Wyszkowie/ Polonez Piętro- trzecie Liczba pomieszczeń- sypialnia, salon, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc , przedpokój Miejsce parkingowe pod blokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wyszków,mazowieckie

990 000 zł370 m² 2 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Do sprzedaży; budynek mieszkalno-usługowy wybudowany w 1995 roku z gazobetonu. Budynek składa się z części usługowej na parterze oraz części mieszkalnej na piętrze i poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł70,44 m² 9 795,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Osiedle Komforty Opis mieszkania: 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc i oddzielną toaletą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Wyszków

Wyszków,mazowieckie

529 000 zł64 m² 8 265,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Wyszkowa. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (63,5 m2) składające się z salonu, 2 pokojów, kuchni, łazienki i wc. Za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

850 000 zł87 m² 9 770,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 831 m²

Przestronny salon 22 m z kominkiem to idealne miejsce na relaks i spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Dwie komfortowe sypialnie o powierzchniach 11,5 m i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyszków,mazowieckie

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w ścisłym centum Wyszkowa przy ul. Sowińskiego. Jest to idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Wyszków,mazowieckie

1 200 000 zł12 500 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kamieńczyk, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 078 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kaczka, kameralny kompleks znajdujący się 35 km od Wyszkowa. Prowizja: 0% (kupujący nie płaci prowizji). Opis: szukasz miejsca na wymarzony dom z dala od zgiełku, ale z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²250 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni 250 m , położony na parterze nowego budynku usługowo-biurowego w Wyszkowie przy ul. Pułtuskiej, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wyszków,mazowieckie

240 000 zł1 437 m² 167,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bukowej w Rybienku Nowym, w odległości około 1 km od centrum miasta. Najbliższe otoczenie stanowią działki.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł94,59 m² 7 706,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94,59 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ulicy Kościuszki w Wyszkowie, w centralnej części miasta. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wyszków

Wyszków,mazowieckie

169 500 zł1 358 m² 124,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego Na sprzedaż 2 działki budowlane: o numerze ewidencyjnym 580 oraz 589, ślubów k. Wyszkowa. Można kupić każdą działkę osobno. Lokalizacja Ślubów,.